Analýza
rizik vašeho podnikání

Identifikujeme hrozby pro vaše podnikání a vyjádříme je v možných finančních ztrátách. Porozumíte tak dopadům na váš byznys a budete vědět, jaká opatření se vám vyplatí.

Zdarma

Test: Sebeanalýza rizik vaší firmy

Odpovězte na XY jednoduchých otázek a zjistěte, jaké hrozby mohou vaši firmu zasáhnout i jaká opatření proti nim zavést.

Jednorázová pomoc

Kompletní analýza rizik

Identifikujeme rizika a jejich výši převedeme na možné finanční ztráty. Budete tak vědět, jaká bezpečnostní opatření se vám vyplatí.

Komplexní řešení

Bezpečnost podnikání na míru

Analyzujeme rizika vaší firmy, navrhneme vhodná opatření a postaráme se o kompletní nastavení kybernetické bezpečnosti.

V čem vám pomůže analýza rizik

Analýza rizik vyčíslí potenciální hrozby vašeho podnikání na základě možných finančních ztrát. Žádné nevypovídající grafy, ale jasná data, která vám dají konkrétní představu o možném dopadu na váš byznys.

Budete vědět, do jakých opatření se vám vyplatí investovat a jak zjištěná rizika řídit efektivně, na základě jasných priorit.

V oblasti kybernetické bezpečnosti pro vás můžeme navrhnout kompletní opatření na míru.

Online test zdarma:

Sebeanalýza
rizik vaší firmy

Zjistěte, jaká rizika ohrožují vaše podnikání a jaká opatření proti nim zavést.

Jak probíhá zavedení risk managementu

Identifikujeme rizika vašeho podnikání a vyčíslíme je na základě hrozících finančních ztrát. Získáte tak jasnou představu o možných dopadech na vaši firmu.

Podle výše jednotlivých rizik stanovíme jasné priority a navrhneme taková opatření, do kterých se vyplatí investovat.

Bezpečnost v oblasti kybernetiky si pak vezmeme kompletně na starost. Navrhneme a implementujeme řešení na míru, a zajistíme tak ochranu veškerých dat i celé IT infrastruktury. Provedeme vás potřebným školením a zavedená opatření vás naučíme řídit.

Komu jsme
již pomohli

K bezpečnějšímu podnikání jsme už pomohli řadě firem. Toto jsou některé z nich.

Dlouhodobě jsme v naší společnosti Velteko cítili potřebu lépe zabezpečit naše data. Proto jsme se obrátili na Tomáše Pavlise ze společnosti Data Security Services, jako odborníka na počítačovou bezpečnost, aby nám se zabezpečením dat pomohl. Tomáš provedl analýzu rizik a vypracoval návrh opatření na jejich snížení.

Ing. František Šmíd, jednatel společnosti Velteko

V rámci stěhování celé firmy do nových prostor jsem se rozhodl jít s dobou a přejít na cloudové prostředí Google G Suite. Oslovil jsem Tomáše Pavlise a po prvních konzultacích bylo jasné, že změnu na online prostředí doplníme i nastavením základních prvků kybernetické bezpečnosti. Musím říct, že jsem se k těmto krokům odhodlával dlouho a změna sídla společnosti byl skvělý impuls. Vše proběhlo skvěle díky profesionálnímu přístupu, moje spolupráce s Tomášem pokračuje v oblasti IT podpory i nadále.

Ing. Martin Hvězda, majitel Eiskon spol. s r.o.

FAIR metodika analýzy rizik

Pro analýzu a řízení rizik používáme mezinárodní standard FAIR, který jako jediný pracuje s konkrétními čísly a řeší rizika z pohledu byznysu.

Řízení bezpečnosti podnikání je tak podloženo jasnými daty, která pomáhají do jeho ochrany efektivně investovat.

V České republice jsme jedinými držiteli certifikátu tohoto mezinárodního standardu.

Více o analýze rizik v podnikání

Každá firma je potenciálním terčem kybernetického útoku

Jsou vaše firemní data v bezpečí? Víte, kde se nacházejí?

5 zásadních hrozeb podnikání, které byste neměli přehlížet.

Pomůžeme Vám udržet Vaše
podnikání v bezpečí

• Nevíte, jaká rizika Vám hrozí a zda má smysl se jim věnovat?
  • Chcete mít jistotu, že se Vám bezpečnostní opatření vyplatí?
  • Potřebujete ve firmě experta na řízení informační bezpečnosti?
  • Potřebujete pomoc s organizací nebo vyhodnocením penetračních testů?

Rychlá navigace

info@zagsecurity.com
Data Security Services s.r.o.
Radlická 663/28, 150 00 Praha